Pas kritikave për ish bashkëshortin, Erjona Sylejmani po relaksohet në këtë mënyrë
showbiz
Pas kritikave për ish bashkëshortin, Erjona Sylejmani po relaksohet në këtë mënyrë

Pas kritikave për ish bashkëshortin, Erjona Sylejmani po relaksohet në këtë mënyrë

Erjona Sylejmani, ish miss-i shqiptar dhe ish bashkëshortja e futbollistit të njohur Blerim Xhemajli po pushton shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.E mbrëmë u luajt dhe ndeshja Brazil – Zvicra, ku ajo nuk la pa thumbuar ish bashkëshortin që luan për këta të fundit.“Mu duk pak i lodhur numri 15” tha Erjona, duke iu referuar Blerim Xhamajlit.

 

E pas kësaj deklarate thumbuese për ish bashkëshortin, ajo ka vendosur të relaksohet në bregdetin e Durrësit.E veshur me bikini ngjyre të gjelbër, ajo u shfaq përvëluese.Kujtojmë se dhe Erjona do udhëtojë drejt Rusisë për të përcjellur disa nga ndeshjet nga afër.

© ZHURNAL 18.06.2018, 20:22 | Z.H. | 1,042 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."