Me çka u nderua Capital T nga Federata e Futbollit të Kosovës
showbiz
Me çka u nderua Capital T nga Federata e Futbollit të Kosovës

Me çka u nderua Capital T nga Federata e Futbollit të Kosovës

Reperi i njohur kosovar është pa diskutim njëri nga më të suksesshmit, janë të shumta këngët dhe projektet e tij që ai sjell për audiencën dhe publikun e tij, shkruan Kosovarja.

Para dy ditësh Federata e Futbollit të Kosovës prezantoi fanellat e reja të përfaqësueses së Kosovës . Në këtë ceremoni morën pjesë sportist dhe figura të ndryshme të njohura. Ndër të shumtë ishte edhe Capital T i cili u nderua dhe u ndje i privilegjuar më pjesëmarrjen ku edhe iu dhurua një fanellë e personalizuar më emrin e tij artistik Capital T ku mbante numrin 1.

 

Ky ishte reagimi i tij krahas fotove ‘Nderë dhe privilegj me marrë pjesë në prezantimin e fanellës së re të Kosovës , suksese djemve ???????? ????????????????’. 

© ZHURNAL 18.06.2018, 19:47 | Z.H. | 739 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."