Hazan është femra më e bukur turke, por i dashuri i saj iu lë pa mend sa i pashëm është
showbiz
Hazan është femra më e bukur turke, por i dashuri i saj iu lë pa mend sa i pashëm është

Hazan është femra më e bukur turke, por i dashuri i saj iu lë pa mend sa i pashëm është

Deniz Baysal është emri i aktores turke që po luan rolin kryesor në serialin “Fazilet Hanım ve Kızları” që tani ka mbledhur shumë shikues pas vetes.

‘Hazan’ është roli që i dha mjaft popullaritet aktores 27 vjeçarë që së fundi po mbizotëron shtypin rozë turk, përcjell ORAinfo.

 
 

Në realitet ‘Hazan’ është ndër femrat më të bukura turke dhe që të denjë e ka edhe të dashurin e saj.

Çifti i famshëm shpesh janë kapur bashkë dhe këto fotografi tregojnë se sa shumë shkojnë dy të rinjtë.

Shikoni se si duket ‘Hazan’ në realitet jashtë serialit që jeni mësuar ta shihni.

 

© ZHURNAL 18.06.2018, 19:32 | Z.H. | 6,294 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."