Ekrem Krasniqi, fotografi më i kërkuari i këtij viti
kulture
Ekrem Krasniqi, fotografi më i kërkuari i këtij viti

Ekrem Krasniqi, fotografi më i kërkuari i këtij viti

E ka pasion dhe është i dashuruar pas kamerës dhe aparatit të tij fotograf e falë përkushtimit e bën atë një prej të paktëveve fotograf dhe produksion video që të jetë i kërkuar kudo. Ky është djaloshi Ekrem Krasniqi që mund të themi se ka qenë fotografi më i i kërkuar këtë kohë i mbrëmjëve rinore disomos atyre të maturantëve. Por Eki siç e njohin të gjithë ka edhe produksionin e tij filmik “EL Production” ku është i pranishëm dhe shumë i kërkuar nëpër gëzime dhe dasmat shqiptare duke realizuar foto dhe video vërtetë super cilësore dhe artistike, disa prej të cilave po ua sjellim edhe më poshtë.   

© ZHURNAL 16.06.2018, 11:08 | T.E. | 1,869 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."