Tërbohet moti në Shkup, rreshje të fuqishme dhe bubullima (Video)
maqedonia
Tërbohet moti në Shkup, rreshje të fuqishme dhe bubullima (Video)

Tërbohet moti në Shkup, rreshje të fuqishme dhe bubullima (Video)

Shkup, 13 qershor - Moti i lig përsëri ka kapluar sot Shkupin. Reshje të fuqishme shiu, erëra të forta dhe bubullima kanë mbërthyer kryeqytetin për disa çaste.

Javën e kaluar si pasojë e reshjeve të forta u bllokua komunikacioni në qytet dhe u regjistruan një sërë dëmesh matierale.

© ZHURNAL 13.06.2018, 19:14 | T.E. | 3,103 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."