Femrat shqiptare nesër organizojnë aktivitet humanitar, ja kush këndon
kulture
Femrat shqiptare nesër organizojnë aktivitet humanitar, ja kush këndon

Femrat shqiptare nesër organizojnë aktivitet humanitar, ja kush këndon

Tetovë, 10 qershor - Femrat shqiptare kudo që janë me Shoqatën Humanizmi Fshkqj organizojnë festë humanitare dhe iftar humanitar në restorant Arra-Tetovë në orën 19:30 dita e hënë 11 qershor. Biletat mund të rezervohen te restorant Arra dhe Televizioni Koha në Tetovë!

Këndojnë:

Elita 5, Selami Kolonja, Nijazi Thaçi, Lindita Purellku, Besiana Mehmedi dhe Shpat Kasapi.
Rezervoni sepse numri është i kufizuar!

Hyrja 600 den/10 euro, vetëm për femra.

© ZHURNAL 10.06.2018, 12:41 | T.E. | 2,526 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."