Bëhen bashkë vajzat e Sahidës dhe Safetës, iu lënë pa mend kaq të bukura
showbiz
Bëhen bashkë vajzat e Sahidës dhe Safetës, iu lënë pa mend kaq të bukura

Bëhen bashkë vajzat e Sahidës dhe Safetës, iu lënë pa mend kaq të bukura

Motrat Mustafa po plaken po pas vetes po i lënë fëmijët e tyre që po i zëvëndësojnë denjësisht.

 

Safetja e Sahidja sot na kanë njoftuar me vajzat e tyre tashmë të rritura e kaq të bukura, përcjell ORAvip.

 

Një kohë të gjatë bashkë në skenë, e po aq kohë kalojnë edhe në përditshmëri dy motrat e famshme

E të njëjtën duket se po e vazhdojnë edhe vajzat e tyre.

 

Bashkë në një fotografi, shikoni sat ë bukura u janë bërë vajzat Motrave Mustafa.

© ZHURNAL 28.05.2018, 02:10 | Z.H. | 22,961 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."