Georgina Rodriguez puth Ronaldon pas fitores
showbiz
Georgina Rodriguez puth Ronaldon pas fitores

Georgina Rodriguez puth Ronaldon pas fitores

Georgina Rodriguez, e fejuara e yllit portugez ka qenë natyrisht tifozja më e zjarrtë e Ronaldos në Kiev.

Së bashku me djalin e Ronaldos, ajo ka zbritur në fushë për të festuar në përfundim të takimit.

Nuk kanë munguar as puthjet pasionante mes çiftit, me Georginën që ka tentuar të ‘çlodhë’ Ronaldon dhe të ndajë me të gëzimin e titullit të fituar.

© ZHURNAL 27.05.2018, 23:30 | Z.H. | 2,406 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."