ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Arta Bajrami vë në pah linjat, pozon atraktive në ngjyrën rozë

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami është shumë e dashur nga fansat e muzikës së saj.

 

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, teksa në të shumtën e rasteve së fundmit ndan me ta hitet e saj të vjetra të kënduara ndër vite.

Mirëpo nuk mungojnë edhe fotografitë nga përditshmëria, në të cilat ajo shfaqet gjithnjë atraktive dhe tërheqëse

Së fundmi, Bajrami ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë, teksa vë në pah linjat.

 

Një palë syze dielli dhe ngjyra e kuqe e flokëve të saj kompletojnë dukjen e këngëtares, e cila arriti që me këto imazhe të rrëmbejë vëmendjen e fansave.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar.

 

Arta ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë projekte të reja gjatë verës, dhe do të jetë më aktive me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 27.05.2018, 23:00  | Z.H. | 3,308 i lexuar

 

 

 

Tortevski: Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime për kriminelët por edhe ato që sillen të ndershëm

Shkup, 16 tetor – Dreklarata e kryeministrit Zaev në parlament se duhet të fallen politikanët mes vetes përkundër atyre që ka ndodhur më 27 prill në parlament duket se ka ngritur shumë pluhur në opinion.

Avokati Aleksandar Tortevski ka shkruar se kjo amnesti që kryeministri e ka përmendur në parlament në një nga fjalimet e tij duhet të jetë gjithëpërfshirëse.

“Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, të lirohen të gjithë të burgosurit, të ndalohen hetimet penale, të mos funksionojnë gjykatat, prokuroria publike dhe ajo special dhe mos harxhojmë para për ato, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime mbi kriminalitetin që të mund të prekin pak edhe ato që janë ndier si të ndershëm deri më tani”, ka shkruar kështu Tortevski.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.10.2018, 23:42  | Z.H. | 5.614 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.