Nusja e Granitit vesh dallamë, po vjehrra e saj ia ‘ftohë’ me këtë fustan të bukur
showbiz
Nusja e Granitit vesh dallamë, po vjehrra e saj ia ‘ftohë’ me këtë fustan të bukur

Nusja e Granitit vesh dallamë, po vjehrra e saj ia ‘ftohë’ me këtë fustan të bukur

Granit Xhaka u la në hije nga mediet rozë kosovare duke ia marrë gjithë vëmendjen gruaja e familja e tij.

Është nusja e Granitit që po ‘pushton’ Instagramin e saj me veshje tradicionale shqiptare edhe pse e rritur jashtë Kosove.

Ajo së fundi u shfaq me dallamë e frizurë nuserie por vjehrra e saj nuk rri anash as me veshje e as me pamje, pavarësisht moshës.

Ajo u shfaq me një fustan elegant e krah nuses së saj dhe re e vjehrrë duken kaq bukur e të lumtura./ORAvip/

© ZHURNAL 27.05.2018, 20:40 | Z.H. | 14,522 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."