ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Frizeri shqiptar, Mark Shkreli u përkujdes për pamjen e Christina Aguileras në klipin e ri

Edhe një sukses i grimerëve dhe “make-up” artistëve shqiptar që jetojnë dhe veprojnë në SHBA. Christina Aguilera ditë më parë solli këngën më të re për tregun ndërkombëtar. Këngëtarja amerikane zgjodhi të bashkëpunojë me Demi Lovaton në projektin “Fall In Line”. Por, a

Edhe një sukses i grimerëve dhe “make-up” artistëve shqiptar që jetojnë dhe veprojnë në SHBA.

 

Christina Aguilera ditë më parë solli këngën më të re për tregun ndërkombëtar.

Këngëtarja amerikane zgjodhi të bashkëpunojë me Demi Lovaton në projektin “Fall In Line”.

Por, ajo që e bën të veçantë këtë këngë është grimeri shqiptar, i cili u përkujdes për flokët e biondinës.

 

Është Marki Shkreli që u kujdes për stilin e flokëve të Christinas, e cila duket e mrekullueshme në videon e këngës

Artisti ka publikuar një fotografi të 37-vjeçares në llogarinë personale në Instagram për ta dokumentuar punën.

 

Theksojmë se kënga është pjesë e albumit të ardhshëm të Christina’s që quhet “Liberation”. Ky pritet të dal në treg në mesin e muajit Qershor. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.05.2018, 09:05  | Z.H. | 489 i lexuar

 

 

 

Tortevski: Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime për kriminelët por edhe ato që sillen të ndershëm

Shkup, 16 tetor – Dreklarata e kryeministrit Zaev në parlament se duhet të fallen politikanët mes vetes përkundër atyre që ka ndodhur më 27 prill në parlament duket se ka ngritur shumë pluhur në opinion.

Avokati Aleksandar Tortevski ka shkruar se kjo amnesti që kryeministri e ka përmendur në parlament në një nga fjalimet e tij duhet të jetë gjithëpërfshirëse.

“Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, të lirohen të gjithë të burgosurit, të ndalohen hetimet penale, të mos funksionojnë gjykatat, prokuroria publike dhe ajo special dhe mos harxhojmë para për ato, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime mbi kriminalitetin që të mund të prekin pak edhe ato që janë ndier si të ndershëm deri më tani”, ka shkruar kështu Tortevski.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.10.2018, 23:42  | Z.H. | 5.614 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.