ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Rita Ora bën veprimin e papritur në rrugë, nëna e saj ka diçka për t’i thënë (FOTO)

Rita Ora është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit i është rikthyer fuqishëm muzikës. Ajo ka publikuar hitin e saj më të ri “GIRLS” në bashkëpunim me këngëtaret e njohura si Bebe Rexha, Cardi B dhe Charlie X, si dhe ka nisur turin muzikor me t

Rita Ora është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit i është rikthyer fuqishëm muzikës.

 

Ajo ka publikuar hitin e saj më të ri “GIRLS” në bashkëpunim me këngëtaret e njohura si Bebe Rexha, Cardi B dhe Charlie X, si dhe ka nisur turin muzikor me të njëjtin emër. Pas një performance magjike në Paris, Rita është nisur drejt Gjermanisë ku do të përformojë hitet e saj sonte por pasi ka parë një poster të madh të “GIRLS” ka ndaluar makinën në rrugë për të bërë një foto.

 

Një foto me të vërtetë e bukur ku Rita ka marrë shumë komente, ama më interesanti ishte ai i nënës së saj, Vera Orës, e cila i shkruan shqip: “Loqki Nana” me një zemër.

 

Aktualisht Rita po mban turneun e saj botëror të tretin me radhë ‘Girls Tour’.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.05.2018, 10:10  | Z.H. | 1,411 i lexuar

 

 

 

Vazhdojnë ditët me diell

Shkup, 17 tetor - Instituti Hidrometeorologjik njofton se moti në vend vazhdon të jetë i ngjashëm edhe ditën e nesërme.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 22-23 gradë Celsius. Shtypja atmosferike mbetet mbi vlerat e normales. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimet e ndryshme kryesisht në pjesën e dytë të ditë”, thuhet në njoftimin e tyre.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.10.2018, 23:24  | Z.H. | 7.709 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.