ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Çiljeta tregon arsyen përse nuk martohet

Është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga ishte e ftuar mbrëmë në emisionin e Alketa Vejsiut “Në Kurthin e Piter Pan”, e cila zbuloi shumë gjëra rreth vetes. Gjithashtu, nuk munguan as pyetjet pikante të vogëlushëve që janë të pranis

Është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga ishte e ftuar mbrëmë në emisionin e Alketa Vejsiut “Në Kurthin e Piter Pan”, e cila zbuloi shumë gjëra rreth vetes.

Gjithashtu, nuk munguan as pyetjet pikante të vogëlushëve që janë të pranishëm çdo javë ku bëjnë pyetje nga më të ndryshmet.

Një nga pyetjet më interesante ishte “Kur do martohesh mi goce se na mbete beqare”, pyetje kjo që e bëri të gjithë publikun të qeshnin, shkruan lajmi net.

Më pas ajo tregoi se ka një burrë të vogël, për djalin e saj Ferdinandon i cili sa herë që shkon të gjyshja nuk më le pa më telefonuar dhe të më pyes se me kë jam, kështu që nuk mund të martohem.

Çiljeta supozohet të jetë në lidhje me portierin, Alban Hoxha.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.05.2018, 23:00  | Z.H. | 4,058 i lexuar

 

 

 

Tortevski: Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime për kriminelët por edhe ato që sillen të ndershëm

Shkup, 16 tetor – Dreklarata e kryeministrit Zaev në parlament se duhet të fallen politikanët mes vetes përkundër atyre që ka ndodhur më 27 prill në parlament duket se ka ngritur shumë pluhur në opinion.

Avokati Aleksandar Tortevski ka shkruar se kjo amnesti që kryeministri e ka përmendur në parlament në një nga fjalimet e tij duhet të jetë gjithëpërfshirëse.

“Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, të lirohen të gjithë të burgosurit, të ndalohen hetimet penale, të mos funksionojnë gjykatat, prokuroria publike dhe ajo special dhe mos harxhojmë para për ato, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime mbi kriminalitetin që të mund të prekin pak edhe ato që janë ndier si të ndershëm deri më tani”, ka shkruar kështu Tortevski.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.10.2018, 23:42  | Z.H. | 5.637 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.