ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Maqedonia
Thaçi uron muslimanët për agjërim të lehtë
Menduh-Thaçi.jpg

Tetovë, 16 maj - Menduh Thaçi, kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare, përmes një kumtese për mediat ka uruar muajin e shenjtë të Ramazanit të gjithë besimtarëve munslimanë, transmeton Gazeta Express.

"Të nderuar besimtarë të fesë islame. me rastin e fillimit të muajit të bekuar të Ramazanit, më lejoni që në emrin tim personal dhe në emër të Partisë Demokratike Shqiptare t’ju uroj shëndet dhe agjërim të lehtë.

Uroj që ky muaj t’ju sjellë paqe dhe harmoni në familjet tuaja.", thuhet në urimin e Menduh Thaçit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2018, 15:09  | D.J. | 729 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<