ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Maqedonia
« Ramazani 2018 » Intervistë e kreut të BFI-së, Sulejman ef.Rexhepi (Video)
a1_22.jpg

Shkup, 16 maj - Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame në Republikën e Maqedonisë (BFI), haxhi.Sulejman ef.Rexhepi në një intervistë me rastin e muajt të shenjtë të Ramaznit ka folur për rëndësin e agjërimit dhe të mirat që sjell ky muaj, informon Zhurnal.

Ai në intervistë flet edhe për aktivitet e BFI-së me rastin e muajt të Ramazanit.  

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2018, 15:53  | D.J. | 1,515 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<