RAMAZANI 2018 Intervistë e kreut të BFI-së, Sulejman ef.Rexhepi (Video)
maqedonia
Ramazani 2018 Intervistë e kreut të BFI-së, Sulejman ef.Rexhepi (Video)

Ramazani 2018 Intervistë e kreut të BFI-së, Sulejman ef.Rexhepi (Video)

Shkup, 16 maj - Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame në Republikën e Maqedonisë (BFI), haxhi.Sulejman ef.Rexhepi në një intervistë me rastin e muajt të shenjtë të Ramaznit ka folur për rëndësin e agjërimit dhe të mirat që sjell ky muaj, informon Zhurnal.

Ai në intervistë flet edhe për aktivitet e BFI-së me rastin e muajt të Ramazanit.  

© ZHURNAL 16.05.2018, 15:53 | D.J. | 2,383 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."