Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë
showbiz
Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun.Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë.Çifti ruajnë një harmoni shumë të mirë mes vete, dhe këtë e kanë treguar edhe përmes fotografive që publikojnë së bashku në rrjetet sociale.

Ditët e tyre në përditshmëri janë shumë më ndryshe nga ato kur kanë ndonjë angazhim në projekt muzikor apo televiziv.Së fundmi, Marina ka publikuar në InstaStory një imazh, duke treguar se si bashkëshorti i saj gatuan për të.Në fotografinë e publikuar, Marina prezanton një pulë të cilën reperi po e ziente, teksa me shaka ajo shkruan në mbishkrimin e fotografisë se Geti e ngacmon duke i thënë “Shoqja ime në jacuzzi”.Ndërkohë, Marina shkruan se kjo është ajo çfarë Geti bënë kur ka kohë të lirë, duke treguar kështu se ai nuk refuzon të gatuajë.

© ZHURNAL 16.05.2018, 15:15 | Z.H. | 2,104 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."