ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Showbiz
Gruja e ‘Çënarit’ uron për Ramazan në gjuhën shqipe
PF1-650x358.jpg

Sot ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit dhe të gjithë besimatarët islam dhe jo vetëm kanë uruar për një muaj të begatë.

Ishte edhe gruaja e aktorit turk Tolgahan Sayışman, Almeda ajo e cila ka zgjedhur që t’i uroj besimtarët e fesë islame për këtë muaj të bekaur, shkruan lajmi.net

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi për Ramazan nuk ka uruar vetëm në gjuhën turke por edhe në shqip.

 

”Urime Ramazanin, agjerim të lehtë, Allahu ua pranoftë”, ishin fjalët e Almedës.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2018, 14:10  | Z.H. | 2,562 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<