ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Maqedonia
Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti uron besimtarët musliman për muajn e shenjtë të Ramazanit
ahmeti_6.jpg

Tetovë, 16 maj - Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar gjithë myslimanët për fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

“Të dashur besimtar, ju uroj fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit dhe agjërim të lehtë e të pranueshëm”, thuhet në urimin e Ali Ahmetit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2018, 11:52  | D.J. | 467 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<