Vuçiq: Dua të mësoj shqip
kosova
Vuçiq: Dua të mësoj shqip

Vuçiq: Dua të mësoj shqip

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq thotë se dëshiron të mësoj gjuhën shqipe.

“Ndjehem  fajtor që nuk di asnjë fjalë në gjuhën shqipe. Do të doja ta dija gjuhën tuaj dhe të jem më i edukuar, shpresoj se do të kem kohë të arrijë një gjë të tillë”, tha Vuçiq në Zona B.

© ZHURNAL 15.05.2018, 22:18 | T.E. | 3,285 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."