ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Drejtori i "INVEST MACEDONIA", Ademi vizitë në panairin IBC 2018 në Amsterdam
Bakojani: Duket se referendumi do të kalojë
Pusiq: Maqedonia ka merituar të merr ftesë për në NATO në vitin 2008
Bush: Votoni dhe merrni pjesë në sjelljen e vendimit historik

 

Opinion
Me shkas: Paqa e Zotit

“Kush e mbytë një njeri pa të drejtë,pa pasë mbytur ai ndonjë tjetër dhe pa pasë bërë ai ndonjë shkatërim në tokë, atëherë është si t’i kishte mbytur gjithë njerëzit.E kush bëhet shkaktar që ai të jetë gjallë, është sikur i ka shpëtuar të gjithë njerëzit…”(El Maide:32)

 09.04.2018, 21:59  | T.E. | 8,927 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.