Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)
receta
Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)

Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)

Shikoni këtë video dhe vetë gatuani këtë ushqim të shijshëm. Nuk është e thënë të jeni mjeshtër kuzhine.

 

Me ndihmën e kësaj videoje edhe ju mund të bëheni kuzhinier profesional.

 

E gjitha që duhet të bëni është që t’i përsërisni veprimet të cilat i shihni, transmeton Telegrafi.

 

Përbërësit:

 

▪ suxhuk

▪ 2 birra

▪ 1 gotë djathë kremi

▪ 2 gota kaçkavall

© ZHURNAL 12.04.2018, 12:57 | Z.H. | 2,637 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."