ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Stresi më familjar se kurrë, pozon me motrën!

Reperi i njohur Stresi ka treguar gjithnjë afeksionin që ka për familjen dhe gjithashtu dashurinë për Kejsin të fejuarën e tij. Këtë herë Stresi ka publikuar në rrjete sociale një foto me motrën e tij. Vëlla e motër duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Ndërkohë vetëm

sdsdsd_1524659417-9413914.jpg

Reperi i njohur Stresi ka treguar gjithnjë afeksionin që ka për familjen dhe gjithashtu dashurinë për Kejsin të fejuarën e tij.

Këtë herë Stresi ka publikuar në rrjete sociale një foto me motrën e tij. Vëlla e motër duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

 

Ndërkohë vetëm pak javë më parë reperi është fejuar nuk humb rast pa treguar sesa i dashuruar është./Gazeta Express/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.04.2018, 15:40  | Z.H. | 1,327 i lexuar

 

 

 

Në gjykimin për "27 prillin" të pranishëm avokatët e të akuzuarve dhe avokatët me detyrë zyrtare

Shkup, 17 tetor - Pa pjesëmarrjen e opinionit sot në ndërtesën e re të Gjykatës Penale vazhdoi seanca gjyqësore për ngjarjet e 27 prillit vitin e kaluar në Kuvendin e RM-së me dëshmimin e dëshmitarit të rrezikuar C1.

Në sallën gjyqësore janë të pranishëm të akuzuarit, avokatët e të akuzuarve dhe avokatët e detyrës zyrtare të cilët dje i emëroi Gjykata pas braktisjes së seancës të mbrojtjes së të akuzuarve të cilët ankoheshin se nuk kanë kushte për punë.

Në seancën e djeshme e cila filloi në ndërtesën e re të Gjykatës Penale, opinioni ishte i përjashtuar, ndërsa për arsye teknike gjykimi u transferua në objektin e vjetër të gjykatës. Për shkak të debatit midis këshillit gjyqësor dhe avokatëve mbrojtja u dënua me nga 1.000 euro.

Në bankën e të akuzuarve në gjykatë janë Luben Arnaudov, Sasho Vasilevski, Kërsto Mukoski, Lupço Dimovski, Johan Tarçullovski, Mitko Çavkov, Mitko Peshovski, Dushko Llazarov, Goran Joshevski - Levi Oliver Popovski, Oliver Radullov, Sasho Markovski, Munir Pepiq, Abdulfeta Alimi, Elena Docevska - Bozhinovska, Ivan Cvetanovski Boris Damovski, Bogdan Ilievski - Betmen, Vllado Jovanovski, Igor Durllovski, Stefan Mlladenovski, Mihail Mlladenovski, Zakariе Simovski, Mlladen Dodevski, Jane Çento, Goranço Angellovski, Igor Jug, Ilia Sllaveski, Vllatko Trajkov, Viliam Mihajllovski, Nikolla Mitrevski - Koljo , Aleksandar Vasilevski - Ninxha dhe Mitre Pitropovski. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.10.2018, 12:12  | Z.H. | 410 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.