ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Maqedonia
« EKSKLUZIVE » Pas 11 vitesh në krye të policisë së Dibrës vjen një shqiptar, në Tearcë një kryeshefe shqiptare
policemk.jpg

Shkup, 25 prill - Policia e qytetit të Dibrës tani e tutje do të udhëhiqet nga kuadër shqiptar, ndërsa për herë të parë në Tearcë një femër emrohet komandate policie, mëson Zhurnal. 

"Pas 11 vitesh në krye të policisë së Dibrës emërohet një shqiptar. Me policinë e Dibrës tani do të udhëheq Argëtim Vojnika. Ndërsa në Teracë për herë të parë është emëruar një femër komandate policie. Zonja Mirsade Zeqiri tani e tutje do të drejtojë Stacionin policor të Tearcës", thonë nga MPB-ja për Zhurnal.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.04.2018, 15:00  | D.J. | 14,647 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<