ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Kronika
Tragjedi në Tetovë, ndahet nga jeta i riu Fatos Islami

Islami disa çaste para se tja dergoj shpirtin Zotit ka publikuar një video në profilin e tij ne instagram dhe facebook , ku shfaqej duke ecur dhe në sfond dëgjohej ezani.

10868222_594274527372987_5807277690883595106_n-960x480.jpg

Tetovë, 22 prill - Para dy orësh një ngjarje tronditëse ka shokuar qytetaret e Tetovës.

Si pasojë e sulmit në zemër ka nderruar jetë fotografi i mirenjohur tetovar Fatos Islami.

Islami disa çaste para se tja dergoj shpirtin Zotit ka publikuar një video në profilin e tij ne instagram dhe facebook , ku shfaqej duke ecur dhe në sfond dëgjohej ezani.

Islami ka qenë ndër fotografet me të njohur Tetovar, qytetaret dhe miqtë e shumte do ta kujtojne ate nepermjet fotografive të bukura qe i ka lënë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.04.2018, 22:19  | T.E. | 12,582 i lexuar

 

 

 

Anulohet sërish tenderi për ndihmë financiare për kompanitë ajrore në Maqedoni

Shkup, 17 tetor - Ministri i Transportit dhe Lidhjeve Goran Sugareski, sot njoftoi se sërish është anuluar shpallje publike për ndihmë financiare të kompanive ajrore, që u publikua më 13 shtator të këtij viti.

Në konferencë për shtyp nga qeveria, Sugareski tha se deri në fund të afatit është dorëzuar vetëm një ofertë nga “Wizz Air”, e cila nuk ka përkuar me kushtet dhe kriteret e tenderit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.10.2018, 12:00  | T.E. | 223 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.