ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Maqedonia
Vijojnë shumë ditë pushimi, ja lista
shk-810x540-810x540.jpg

Shkup, 22 prill - Dita e rradhës e cila është ditë jo pune është 1 maji dita e punëtorëve e më pas vijojnë edhe shumë ditë të tjera të pushimit nga ky muaj, transmeton Zhurnal.mk

Ja lista:

1 maj e martë, dita e punëtorëve
24 maj e enjte Shën Kirili dhe Metodij
15 qershor e premte Dita e parë e Bajramit të madh
2 gusht e enjte, Dita e republikës
8 shtatori e shtunë, Dita e pavarësisë
11 tetor e enjte, Dita e kryengritjes së popullit
23 tetor e martë, Dita e luftës revolucionare
8 dhjetor e shtunë, Shën Kliment Ohridski
25 maj e premte, Dita e shenjtë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.04.2018, 12:30  | T.E. | 3,755 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<