Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta
showbiz
Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta

Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta

Ky festival i përvitshëm bën bashkë në një vend emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net.

Pjesë e festivalit ishte edhe ylli botëror Rihanna, e cila ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj në Los Angeles.

E veshur e tëra me ngjyrë kafe të lehtë, këngëtarja kishte mbathur çizme të gjata dhe me veshjen e gjerë mbulonte kilet e tepërta.

Rihanna është një prej artisteve e cila së fundi i është futur biznesit të grimit, duke lansuar linjën me markën e saj.

© ZHURNAL 16.04.2018, 10:20 | Z.H. | 910 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."