Nga ky vend lajmërohen Geti dhe Marina
showbiz
Nga ky vend lajmërohen Geti dhe Marina

Nga ky vend lajmërohen Geti dhe Marina

Qysh nga fillimet e zbulimit të lidhjes së tyre ata gjithmonë janë shfaqur më të dashuruara si asnjëherë më parë, shkruan Kosovarja.

Ata dukën sikur janë lindur për njëri tjetrin, të pa ndashëm, të kordinuar dhe dashuria e tyre sa vjen e shtohet. Luana e Geti sa herë iu jepet mundësia për pak kohë të lirë ata shfrytëzojnë mundësin për pak pushim diku larg nga Tirana.

Janë shumë të kujdesshëm në publikime jo çfarëdo imazhi ofrojnë për ndjekësit e tyre. Kjo e sotmja është një dhuratë e bukur, ata të dy ndodhen në veturë duke udhëtuar dhe duken aq bukur pranë njëri tjetrit. Geti pritet të sjell projektin që përflitet se është duke u punuar në studio në bashkëpunim më Flori Mumajesin. Ndërsa Marina po shijon këtë kohë pasi që nuk është e angazhuar në asnjë projekt

© ZHURNAL 16.04.2018, 16:55 | Z.H. | 3,877 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."