Alketa Vejsiu befason sërish e zhveshur nga shtrati dhe ka diçka për të thënë
showbiz
Alketa Vejsiu befason sërish e zhveshur nga shtrati dhe ka diçka për të thënë

Alketa Vejsiu befason sërish e zhveshur nga shtrati dhe ka diçka për të thënë

Moderatorja Alketa Vejsiu vazhdon të befasojë me foto e saj provokuese nga shtrati. 

Me sa duket ajo ka realizuar një set enkas.

 

Në foton e fundit kuAlketa duket mjaft sensuale ka preferuar të vendosë një dixhiturë mjaft emocionuese që u dedikohet fëmijëve të saj.

 

‘E vetmja zile zgjimi në mëngjes që nuk më shqetëson është e qeshura e fëmijëve të mi’ ka shkruar Vejsiu krah fotos së saj. /Gazeta Express/

© ZHURNAL 16.04.2018, 16:30 | Z.H. | 2,048 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."