Rasim Thaci- Cima kujton mikun e tij Lecin, ja çfarë thotë për të
showbiz
Rasim Thaci- Cima kujton mikun e tij Lecin, ja çfarë thotë për të

Rasim Thaci- Cima kujton mikun e tij Lecin, ja çfarë thotë për të

Rasim Thaçi- Cima përpos që shfaqi talentin e tij të fshehur për emisionin Elite Show ai foli edhe për mikun e tij tashmë të ndjerë Lecin.

Se a është i njëjtë Cima pa Lecin dhe se çfarë kujton nga ai do ta kuptoni në videon në vazhdim.

© ZHURNAL 16.04.2018, 16:25 | Z.H. | 2,625 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."