Revoltohet diaspora shqiptare, ministri Edmond Ademi kujdeset vetëm për diasporën maq..
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënoi median d..
Bashkëpunimi pozitë-opozitë, Analistët: Lufta për pushtet është kuptuar gabimisht nga..
Mulltanovski: Çështja e emrit, kyçe për stabilitetin e rajonit
Mashtrohen burrë e grua për drunjë, paguajnë 13800 denarë për të ngelur duar thatë
1673634413308691236016351993564855n-copy.jpg

Shkup, 16 prill - Dje, 69 vjeçari T.G nga Shkupi ka denoncuar se rreth orës 08:10  në bulevarin "Boris Trajkovski" në Shkup, janë mashtruar nga ana e një personi të panjohur, njofton Zhurnal.

Mashtruesi ka hyrë në oborrin e tij dhe e ka pyetur se a i duhen drunjë. Pasi që janë marë vesh për çmimin kanë shkuar tek fabrika "Hemteks" me qëllim për ti parë drunjtë.

Mashtruesi dhe viktima janë ndarë, ndërsa ky i fundit, ka vendosur që ta presë. Gjatë kësaj kohe, mashtruesi ka shkuar tek gruaja e tij në shtëpi dhe i ka kërkuar 13.800 denarë për drunjtë, me pretekstin se janë dakorduar me burrin e saj, me çka ka ikur nëdrejtim të panjohur.

Po ndërmeren masa për gjetjen e mashtruesit dhe për zbardhje të plotë të rastit./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.04.2018, 15:55  | Z.H. | 712 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Burrë e grua nga Maqedonia pësojnë aksident të rëndë në Zvicër
Shqipëria kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-s, nis zbarkimi i arsenalit
Vrasja që tronditi Jugosllavinë, Aziz Kelmendi vrau 4 ushtarë gjatë shërbimit ushtarak
Adnan Idrizi depërton në El Bab të Sirisë, ja imazhet që sjell nga atje
8-vjeçarja në skamje: S’kërkojmë kurrë çokollata, babi na i blen për ditëlindje
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.