Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
« Zhurnal mëson » Bullgaria kërkon që të ketë konsull nderi në Shkup, Orce Kamçev
Mogherini para deputetëve: Jeni në rrugën e drejtë, në të ardhmen do të ketë edhe arr..
« Ekspertët » Raporti real, të vazhdojnë reformat
Hamsik: Duhet të besojmë në titull deri sa matematikisht është i mundur
Marek-Hamsik-Napoli-e1523877011483-780x439.jpg

Marek Hamsik e pranon se Juventusi tashmë ka një diferencë të madhe pikësh, por ata duhet të vazhdojnë të besojnë për titull.

Zonja e Vjetër ka aktualisht gjashtë pikë më shumë se Napoli, ndërsa deri në fund të kampionatit janë edhe gjashtë xhiro.

“Diferenca mes nesh dhe Juves po bëhet e madhe, por ne duhet të vazhdojmë të besojmë deri sa matematikisht është i mundur”.

“Barazimi ndaj Milanit na lë shije të hidhur, posaçërisht kur shikon sa shumë shanse kishim në krahasim me Rossonerët”.

“Tani duhet të mendojmë për ndeshjen e ardhshme ndaj Udineses. Duhet të harrojmë se çfarë ndodhi në San Siro dhe të fokusohemi në objektivin tonë të radhës”.

“Gjithashtu dua të falënderoj gjithë tifozët e Napolit për përkrahjen në San Siro”, ka shtuar Hamsik.

Sllovaku këtë sezon me Napolin ka shënuar gjashtë gola dhe ka dhuruar tri asisime në 43 paraqitje në të gjitha garat. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.04.2018, 14:15  | Xh.I. | 244 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median dhe fjalën e lirë
Panik i madh për pitonët: ‘Ne nuk mund ta kufizojmë numrin e tyre’
“Ecolog”, hap konkurs për punë! Apliko! (Dokument)
Befason ish kryeministri Gruevski, tregon se kur mund të arresohet
Gjermania ofron mundësi punësimi, shumica e qytetarëve të gatshëm për të lëshuar vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.