“Coachella” bën bashkë Eminem dhe 50 Cent
showbiz
“Coachella” bën bashkë Eminem dhe 50 Cent

“Coachella” bën bashkë Eminem dhe 50 Cent

Në Indio të Kalifornisë nga 13 prilli ka nisur Festivali i Artit dhe Muzikës i njohur si ‘Coachella’. 

Edhe këtë vit në këtë event po marrin pjesë yjet më në zë të artit në botë, shkruan Indeksonline. Sigurisht kjo ngjarje bën bashkë edhe koleg të vjetër.

Edhe dy reperët e famshëm Eminem dhe 50 Cent janë takuar gjatë kësaj ngjarjeje. Është 50 Cent ai që ka postuar një fotografi në profilin e tij Instagram ku shkruan: Coachella 2018 çfarë momenti, momente të mira!

© ZHURNAL 16.04.2018, 12:30 | Z.H. | 694 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."