“1 Xhiro” me 2TON dhe Lindon (Video)
showbiz
“1 Xhiro” me 2TON dhe Lindon (Video)

“1 Xhiro” me 2TON dhe Lindon (Video)

Është publikuar projekti i shumëpritur mes 2TON-it dhe Lindon Berishës.

“1 Xhiro” mbanë titullin kënga, muzika e së cilës është punuar nga reperi ferizajas dhe Cruel, ndërkaq teksti është shkruar nga të dy artistët.

Klipi u realizua në Shqipëri, nga Max Production.

© ZHURNAL 16.04.2018, 11:45 | Z.H. | 1,298 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."