Brenda shtëpisë më të papastër në Britaninë e Madhe, ja çfarë kanë gjetur brenda pastruesit
kuriozitete
Brenda shtëpisë më të papastër në Britaninë e Madhe, ja çfarë kanë gjetur brenda pastruesit

Brenda shtëpisë më të papastër në Britaninë e Madhe, ja çfarë kanë gjetur brenda pastruesit

Një specialist i pastrimi, kompania e të cilit zbrazë apo pastron shtëpitë e të tjerëve ka zbuluar gjërat më të këqija që ai ka gjetur brenda tyre përfshirë shihet me urinë. George Mensah është rregullisht i ngarkuar me pastrimin e pronave që janë të stërmbushura dhe shumë shqetësuese.

Një nga shtëpitë që sipas Mensah është më e papastra ishte një podrum i mbushur me pajisje skllavërie, DVD porno dhe revista, transmeton Indeksonline.

 

Mensah, i cili zotëron kompaninë e Pastrimit, përballet me gjëra shumë të pakëndshme, duke treguar se një herë pati zbuluar dhe një koleksion të maceve të ngordhura.

Përveç gjërave të çuditshme, aty sigurisht që ka edhe sende të përgjithshme shtëpiake, sic janë shihet e zbrazëta të qumështit

 

© ZHURNAL 16.04.2018, 15:00 | Z.H. | 3,396 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."