Revoltohet diaspora shqiptare, ministri Edmond Ademi kujdeset vetëm për diasporën maq..
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënoi median d..
Bashkëpunimi pozitë-opozitë, Analistët: Lufta për pushtet është kuptuar gabimisht nga..
Mulltanovski: Çështja e emrit, kyçe për stabilitetin e rajonit
Brenda shtëpisë më të papastër në Britaninë e Madhe, ja çfarë kanë gjetur brenda pastruesit
4_1523862771-9438793.jpg

Një specialist i pastrimi, kompania e të cilit zbrazë apo pastron shtëpitë e të tjerëve ka zbuluar gjërat më të këqija që ai ka gjetur brenda tyre përfshirë shihet me urinë. George Mensah është rregullisht i ngarkuar me pastrimin e pronave që janë të stërmbushura dhe shumë shqetësuese.

Një nga shtëpitë që sipas Mensah është më e papastra ishte një podrum i mbushur me pajisje skllavërie, DVD porno dhe revista, transmeton Indeksonline.

 

Mensah, i cili zotëron kompaninë e Pastrimit, përballet me gjëra shumë të pakëndshme, duke treguar se një herë pati zbuluar dhe një koleksion të maceve të ngordhura.

Përveç gjërave të çuditshme, aty sigurisht që ka edhe sende të përgjithshme shtëpiake, sic janë shihet e zbrazëta të qumështit

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.04.2018, 15:00  | Z.H. | 1,462 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Burrë e grua nga Maqedonia pësojnë aksident të rëndë në Zvicër
Shqipëria kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-s, nis zbarkimi i arsenalit
Vrasja që tronditi Jugosllavinë, Aziz Kelmendi vrau 4 ushtarë gjatë shërbimit ushtarak
Adnan Idrizi depërton në El Bab të Sirisë, ja imazhet që sjell nga atje
8-vjeçarja në skamje: S’kërkojmë kurrë çokollata, babi na i blen për ditëlindje
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.