Nxënësi rrëzon një gotë me ujë në Shtëpinë e Bardhë, por shihni reagimin e Melania Trumpit
kuriozitete
Nxënësi rrëzon një gotë me ujë në Shtëpinë e Bardhë, por shihni reagimin e Melania Trumpit

Nxënësi rrëzon një gotë me ujë në Shtëpinë e Bardhë, por shihni reagimin e Melania Trumpit

Përderisa zonja e parë amerikane, Melania Trump po diskutonte me disa nxënës në Shtëpinë e Bardhë, njëri prej tyre aksidentalisht rrëzon një gotë me ujë nga tavolina afër saj.

Megjithëse nxënësi brengoset për atë që bëri, Trump sillet në mënyrën më të mirë me të, duke e relaksuar.

“Mos u brengos, është thjesht ujë”, i thotë ajo nxënësit.

 

Trump po diskutonte me disa nxënës të shkollave të larta fillore.

 

Ajo thotë se do të ndihmojë çdo nxënës në synimet e tyre, përderisa inkurajon ata që të flasin për përpjekjet dhe triumfet e tyre

© ZHURNAL 16.04.2018, 12:03 | Z.H. | 7,634 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."