Vera po vjen – hani sa më shumë akullore
medicina
Vera po vjen – hani sa më shumë akullore

Vera po vjen – hani sa më shumë akullore

Akullorja është ëmbëlsira më e preferuar gjatë stinës së verës.

Përveç freskisë që ajo mund të sjellë në organizmin tuaj ka edhe shumë ndikime të tjera pozitive, transmeton Klan Kosova.

Është e pasur me kalcium

Ndihmon në ruajtjen e peshës trupore

Është e pasur me vitamina dhe antioksidues

© ZHURNAL 16.04.2018, 12:42 | Z.H. | 2,328 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."