Revoltohet diaspora shqiptare, ministri Edmond Ademi kujdeset vetëm për diasporën maq..
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
Bashkëpunimi pozitë-opozitë, Analistët: Lufta për pushtet është kuptuar gabimisht nga..
Mulltanovski: Çështja e emrit, kyçe për stabilitetin e rajonit
Koncepti i fundit Maybach luksoz debuton në Pekin
17c631-07-1.jpg

Mercedes do të prezantojë një veturë të re koncept me simbol Maybach në panairin e ardhshëm të automobilave në kryeqytetin e Kinës.

Njoftimi i një koncepti të ri luksoz vjen pas 30 minutëshit të dytë "teaser" që tregon detajet e stilit të veturës, por jo edhe identitetin e saj, transmeton KosovaPress.Gjithashtu, Mercedes-Maybach i ri i takon segmentit të ri të veturave. Spekulohet se është në pyetje koncepti i variantit Maybach të gjeneratës së ardhshme Mercedes GLS, i cili po përgatitet. 

Bazuar në videon e shkurtër, mund të konkludohet se makina ishte projektuar në stilin retro, ngjashëm me konceptin Vision Mercedes-Maybach 6 nga 2016. Më shumë detaje do të njihen më 25 prill, kur fillon panairi i automobilave në Pekin.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.04.2018, 13:31  | Z.H. | 752 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Burrë e grua nga Maqedonia pësojnë aksident të rëndë në Zvicër
Shqipëria kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-s, nis zbarkimi i arsenalit
Vrasja që tronditi Jugosllavinë, Aziz Kelmendi vrau 4 ushtarë gjatë shërbimit ushtarak
Adnan Idrizi depërton në El Bab të Sirisë, ja imazhet që sjell nga atje
8-vjeçarja në skamje: S’kërkojmë kurrë çokollata, babi na i blen për ditëlindje
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.