Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra do të mbajnë koncert në Shkup
kulture
Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra do të mbajnë koncert në Shkup

Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra do të mbajnë koncert në Shkup

Shkup, 15 prill - Qendra Informative Kulturore – Shkup njofton se me 15 prill në orën 20 e 30 në Teatrin Popullor të Maqedonisë do të mbahet koncerti “Mes Yjesh”, nga Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra, transmeton Koha. 

Në koncert marrin pjesë 14 muzikantë profesionist dhe i njejti do  jetë live.

© ZHURNAL 15.04.2018, 18:32 | D.J. | 2,967 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."