Fluturimi i parë direkt nga Stambolli në Ohër me “Onur Er”
ekonomi
Fluturimi i parë direkt nga Stambolli në Ohër me “Onur Er”

Fluturimi i parë direkt nga Stambolli në Ohër me “Onur Er”

Ohër, 15 prill – Në aeroportin “Shën Apostol Pavle” në Ohër sot do të shënohet fluturimi i parë direk nga Stambolli drejtë Ohrit me avio-kompaninë “Onur Er”, në organizim të “Tatilbudur”.

Me rastin e vendosjes së kësaj linje të re ajrore Stamboll-Ohër-Stamboll, në ngjarje me fjalime të tyre do të paraqiten ministri i transportit dhe Lidhjeve Goran Sugarevski, drejtori gjeneral i TAV Maqedoni Alp Er Tunga Ersoj dhe përfaqësues të “Onur Er” dhe “Tatilbudur”.

© ZHURNAL 15.04.2018, 11:33 | T.E. | 3,345 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."