55-vjeçari hidhet nga kati i katërt në Shkup
kronika
55-vjeçari hidhet nga kati i katërt në Shkup

55-vjeçari hidhet nga kati i katërt në Shkup

Shkup, 14 prill - Një burrë 55-vjeçar është hedhur nga kati i katërt në një banesë në Shkup. Policia ka njoftuar se i lënduari me automjetin e Ndihmës së Shpejtë është dërguar në Klinikën për Anestezion, Reanimacion dhe Mjekim Intensiv.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë vonë, ndërsa rrethanat dhe motivet ende të panjohura. Rastin në polici e ka paraqitur bashkëshortja e tij, me inicialet B. N.

© ZHURNAL 14.04.2018, 15:43 | T.E. | 2,651 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."