Ndalesë për kamionë në Bukovë, Gjavato, Strazhë, dhe Mavrovë-Dibër
maqedonia
Ndalesë për kamionë në Bukovë, Gjavato, Strazhë, dhe Mavrovë-Dibër

Ndalesë për kamionë në Bukovë, Gjavato, Strazhë, dhe Mavrovë-Dibër

Shkup, 22 mars - Reshjet e borës kanë shkaktuar probleme në trafikun rrugor në Maqedoni, për shkak se nga pasdita është futur ndalime për kamionë në kalimin malor, Bukovë, Gjavato dhe Strazhë dhe në rrugët Mavrovë-Dibër dhe Kërçovë- Ohër përmes Presekës.

Në rrugë të tjera anembanë vendit trafiku po zhvillohet në rrugë të lagështa.

© ZHURNAL 22.03.2018, 22:32 | T.E. | 2,804 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."