Rikthehet Bisha- Mamaye super projekti i ri nga Alores
showbiz
Rikthehet Bisha- Mamaye super projekti i ri nga Alores

Rikthehet Bisha- Mamaye super projekti i ri nga Alores

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Është një nga këngëtarët më të dashur shqipëtar. Vokali briland që posedo po dhe pamja prej një djaloshi shumë Simpatik ka bërë që Alores të cilsohet si “Stuhia” që ka goditur industrin muzikore shqiptare. Këtë e dëshmon numri i madhë i fansav që artisti në fjalë ka në rrjetet sociale. I lindur dhe rritur në Europe artisti në fjalë famën e ka shtrir dhe përtej kufive. Kënga më e re mban titullin Mamaye dhe pritet që të jetë hiti radhës i këngetarit në fjal.

© ZHURNAL 22.03.2018, 20:20 | T.E. | 3,082 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."