Kështu përcillet Përfaqësuesja e Kosovës nga Policia serbe
kosova
Kështu përcillet Përfaqësuesja e Kosovës nga Policia serbe

Kështu përcillet Përfaqësuesja e Kosovës nga Policia serbe

Kombëtarja e Kosova është përcjellë në masa të rrepta nga xhandarmeria e Serbisë.  Prej kalimit të kufirit në Merdarë e deri në Beograd,   hendbollistet e Kosovës U-20 (femrat) janë përcjellë fije e për pe dhe iu është ofruar siguri e lartë nga policia dhe xhandarmëria serbe.

Kosova do të luajë me Serbinë U 20, nesër në orën 16.00 në palestrën e sportit Kovilovo afër Beogradit, për kualifikimet për Kampionatin Botëror. Më së miri mund ta shihni në video se çfarë sigurie iu bë Kosovës.

© ZHURNAL 22.03.2018, 20:16 | T.E. | 4,983 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."