Njihuni me bashkëshortin dhe fëmijët e Mirsa Kërqelit
showbiz
Njihuni me bashkëshortin dhe fëmijët e Mirsa Kërqelit

Njihuni me bashkëshortin dhe fëmijët e Mirsa Kërqelit

Ka një kohë shumë të gjatë që Mirsa Kërqeli është shkëputur nga bota e medias.

Karrierën e saj muzikore e ka ndërprerë për t’iu përkushtuar maksimalisht familjes, shkruan lajmi.net

 

Mirsa sot është e martuar dhe ka dy fëmijë por shumë pak është përmendur në media pas shkëputjes totale të saj.

 

Andaj lajmi.net fansave të cilët mezi presin që ajo të rikthehet ua prezanton bashkëshortin dhe dy fëmijët e këngëtares.

 

Të katërt bashkë përbëjnë një familje shumë të lumur.

© ZHURNAL 22.03.2018, 16:45 | Z.H. | 2,972 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."