Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
« Zhurnal mëson » Bullgaria kërkon që të ketë konsull nderi në Shkup, Orce Kamçev
Mogherini para deputetëve: Jeni në rrugën e drejtë, në të ardhmen do të ketë edhe arr..
« Ekspertët » Raporti real, të vazhdojnë reformat
Rita Ora me aeroplan dhe me barkun jashtë rrugës drejt Kosovës
Rita-1_1.jpg

Superylli shqiptar me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar një varg të ri të fotografive.

 

Bukuroshja në rrjetin social Instagram ka kthyer kohën pas duke kujtuar vizitën në Kosovë.

 

Këngëtarja atraktive shihet në xhinse nga aeroplani privat duke u relaksuar, teksa tergon linjat dhe anën e bukur të saj.

 

“Duke bërë një gjë shumë pozitive për këtë të shtunë. Mezi pres ta publikoj. Ndërkohë, disa foto nga unë rrugës për në Kosovë”, u shpreh Rita në Instagram.

 

Këngëtarja atraktive performoi në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë, vizitë të cilën e promovoi shumë në rrjetet sociale.

 

Aktualisht Rita Ora nuk ka të dashur.

 

Ajo po bëhet gati për të lansuar një album të ri për vitin 2018.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.03.2018, 16:40  | Z.H. | 896 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median dhe fjalën e lirë
Panik i madh për pitonët: ‘Ne nuk mund ta kufizojmë numrin e tyre’
“Ecolog”, hap konkurs për punë! Apliko! (Dokument)
Befason ish kryeministri Gruevski, tregon se kur mund të arresohet
Gjermania ofron mundësi punësimi, shumica e qytetarëve të gatshëm për të lëshuar vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.