Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
Bashkëpunimi pozitë-opozitë, Analistët: Lufta për pushtet është kuptuar gabimisht nga..
Mulltanovski: Çështja e emrit, kyçe për stabilitetin e rajonit
« INSIDE » Dy kryefamiljare kërkojnë ndihmë, jetojnë në kushte jashtëzakonisht të vështira
Kerry Katona harron të brendshmet në shtëpi (FOTO)
4A6AEB2700000578-0-image-a-13_1521683022578-e1521708679882.jpg

Nami që bën cdo herë këngëtarja dhe ylli i njohur televiziv britanik, Kerry Katona, çdo herë shfaqet në mediat rozë.

 

Ndërsa për të treguar se ajo ka punuar mjaft shumë në rutinën e saj të fizikut, përmes atletikës, Katona u shfaq mahnitëse në tapetin e kuq kur dhe po celebrohej 25 vjetori i themelimit të Magazinë OK!, njofton Klan Kosova.

 

Sipas mediave të huaja rozë, në ceremoninë e mbrëmshme Katona po cilësohej mahnitëse pasi kishte zgjedhur një model të bukur paraqitjeje të saj të kombinuar me fustanin ngjyrë të kuqe të zjarrtë.

 

Paër më shumë detaje ja dhe fotografitë e publikuara më poshtë, në të cilat Kerry Katona figuron teksa dhe mat fuqinë e saj por dhe se ajo duket që të brendshmet i kishte harruar në shtëpi!

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.03.2018, 16:15  | Z.H. | 1,119 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Burrë e grua nga Maqedonia pësojnë aksident të rëndë në Zvicër
Shqipëria kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-s, nis zbarkimi i arsenalit
Vrasja që tronditi Jugosllavinë, Aziz Kelmendi vrau 4 ushtarë gjatë shërbimit ushtarak
Adnan Idrizi depërton në El Bab të Sirisë, ja imazhet që sjell nga atje
8-vjeçarja në skamje: S’kërkojmë kurrë çokollata, babi na i blen për ditëlindje
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.