Zv.ministri i Arsimit, Ademi i ftuar special i ambasadorit francez
maqedonia
Zv.ministri i Arsimit, Ademi i ftuar special i ambasadorit francez

Zv.ministri i Arsimit, Ademi i ftuar special i ambasadorit francez

Shkup, 21 mars - Zv.Ministri i Arsimit, Dr.Arbër Ademi, ka qenë i ftuar special i ambasadorit francez Timonie, në një ngjarje të organizuar nga ambasada franceze.

“Franca, e cila shquhet mes tjerash edhe për gastronominë e saj të pasur shënon ditën e shijimit të ushqimeve të pasura dhe të shijshme! Falenderoj ambasadorin për ftesën që të jem i pranishëm në këtë ngjarje!” – ka shkruar zv.Ministri, Ademi, në profilin e t’ij zyrtarë.

© ZHURNAL 21.03.2018, 22:05 | T.E. | 4,382 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."