Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
« Zhurnal mëson » Bullgaria kërkon që të ketë konsull nderi në Shkup, Orce Kamçev
Mogherini para deputetëve: Jeni në rrugën e drejtë, në të ardhmen do të ketë edhe arr..
« Ekspertët » Raporti real, të vazhdojnë reformat
« Rast social » Familja Lipovica nga Shkupi jeton në kushte mjaft të rënda
1-1188-696x430.jpg

Shkup, 20 mars - Familja Lipovica nga Shkupi jeton në kushte mjaft të rënda. Përveç kushteve të vështira të jetës, kjo familje përballet edhe me sëmundje të ndryshme. Më poshtë sjellim apelin për ndihmë kësaj familje që është shpërndarë në rrjetet sociale. Në këtë apel mund të gjeni edhe numrin e celularit të kryefamiljarit ku bamirësit mund të paraqiten për të ndihmuar.

“Selam Alejkum vëllezër dhe motra sa po erdhi ky mesazh kjo familje gjendet në Shkup. Kjo familje vëllezër dhe motra është në gjendje të vështirë. Vëllai Fatmir Lipovica është i sëmurë, po ashtu dhe fëmijët i ka të sëmurë. Hatri i fëmijëve më tha postoje vëlla që dikush të del të na ndihmon të ja sigurojmë fëmijëve një strehim diku.

Ata të cilët kanë mundësi me ndihmuar, le të kontaktojnë këtë numër të telefonit: 071 816 983. Ju kisha lut për hir të Allahut shpërndajeni sa më shumë, ndoshta bëheni sebep e del dikush e i ndihmon”, thuhet në apelin e shpërndarë për ndihmë kësaj familje.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.03.2018, 19:20  | T.E. | 1,811 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median dhe fjalën e lirë
Panik i madh për pitonët: ‘Ne nuk mund ta kufizojmë numrin e tyre’
“Ecolog”, hap konkurs për punë! Apliko! (Dokument)
Befason ish kryeministri Gruevski, tregon se kur mund të arresohet
Gjermania ofron mundësi punësimi, shumica e qytetarëve të gatshëm për të lëshuar vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.