Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
Bashkëpunimi pozitë-opozitë, Analistët: Lufta për pushtet është kuptuar gabimisht nga..
Mulltanovski: Çështja e emrit, kyçe për stabilitetin e rajonit
« INSIDE » Dy kryefamiljare kërkojnë ndihmë, jetojnë në kushte jashtëzakonisht të vështira
Aksident i tmerrshëm, shoferi pësoi sulm në zemër gjatë vozitjes së kamionit dhe vdes
policia-mk_1.jpg

Një shofer i një kamion-cisternë të plotë me gaz, vdiq sot nga një atak në zemër, ndërsa cisterna goditi një kodër dhe u përmbys në rrugë.

Aksidenti ndodhi në rrugën ndërkombëtare në Bullgari afër lokalitetit të quajtur çezma “Ilieva”.

“Aksidenti në Shërbimin Emergjent u raportua në orën 16:50, pas së cilës është intervenuar menjëherë. Nga ekzaminimi i trupit të personit tashmë të vdekur me iniciale M.B. i lindur më 1963, ne konkluduam se ai kishte pësuar sulm në zemër”, tha Dr Goce Stoimenovski nga Shërbimi Mjekësor Emergjent.

Sipas informatave paraprake, në këtë aksident nuk ka persona të tjerë të lënduar dhe në vendin e ngjarjes inspektim kanë kryer ekipet e policisë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.03.2018, 22:05  | T.E. | 1,751 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Burrë e grua nga Maqedonia pësojnë aksident të rëndë në Zvicër
Shqipëria kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-s, nis zbarkimi i arsenalit
Vrasja që tronditi Jugosllavinë, Aziz Kelmendi vrau 4 ushtarë gjatë shërbimit ushtarak
Adnan Idrizi depërton në El Bab të Sirisë, ja imazhet që sjell nga atje
8-vjeçarja në skamje: S’kërkojmë kurrë çokollata, babi na i blen për ditëlindje
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.