Revoltohet diaspora shqiptare, ministri Edmond Ademi kujdeset vetëm për diasporën maq..
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
Bashkëpunimi pozitë-opozitë, Analistët: Lufta për pushtet është kuptuar gabimisht nga..
Mulltanovski: Çështja e emrit, kyçe për stabilitetin e rajonit
Shkup: Bie dritarja e klasës dhe theu supet e nxënëses 11 vjeçe
sdcsdcdvdfv.jpg

Shkup, 19 mars – Një shkupjan gjatë fundjavës së stacionin policor të Karposhit ka deklaruar se me 15 mars vajza e tij ka thyer super për shkak se derisa ka qenë në shkollë mbi të ka rënë dritarja, njofton Koha.

Sipas deklaratës, derisa 11 vjeçarja ka qenë në orë mësimore, mësuesja ka tentuar ta hap dritaren e klasës, e njëjta ka dalë prej vendi dhe ka rënë mbi nxënësen, e cila ka qenë e ulur rreth dritareve dhe e ka goditur në supin e majtë.

Pas mbarimit të orëve mësimore ajo është ankuar nga dhimbjet në supin e majtë dhe pas kontrollimeve në spitalin 8 Shtatori, është konstatuar thyerje e eshtrave të supeve.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.03.2018, 11:33  | D.J. | 1,819 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Burrë e grua nga Maqedonia pësojnë aksident të rëndë në Zvicër
Shqipëria kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-s, nis zbarkimi i arsenalit
Vrasja që tronditi Jugosllavinë, Aziz Kelmendi vrau 4 ushtarë gjatë shërbimit ushtarak
Adnan Idrizi depërton në El Bab të Sirisë, ja imazhet që sjell nga atje
8-vjeçarja në skamje: S’kërkojmë kurrë çokollata, babi na i blen për ditëlindje
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.